Tere tulemast meie e-poodi!
Siia postitame kõige värskemad uudised ja fotod meie tegemistest :)


Jõululaat

Head kliendid!
Ajavahemikul 7.- 22. detsember osaleb Amanda käsitööpood Tartu Kvartali ostukeskuse jõululaadal. Seoses jõululaadal osalemisega on meie pood asukohaga Rüütli tn 12, Tartu 1. detsembrist kuni 7. jaanuarini suletud. E-pood on avatud 24/7

Külastage meid jõululaadal :)
Loe lisaks

UUS! Kvaliteetsed Eestis valminud vaibad

Meil on heameel teatada, et alates tänasest saab Amanda käsitööpoest osta lisaks pitsilistele heegeldatud vaipadele ka suuri vaipu!
Vaibad on valminud Eestis, pika kogemusega vaibavalmistajate poolt. Vaibad on naturaalsest taaskasutatud puuvillasest materjalist.
Kohe saadaval 3 eri tooni 160 x 220 cm suurusega vaipa. Tellimustööna valmistame värvikaardi alusel eri tooni ja eri pikkusega vaipu.
E-poodi tulevad vaibad müüki veidi aja pärast!
Kes soovib ise vaipa kududa või heegeldada saab nüüd meie käest osta sama paela, millest on meie tooted valmistatud. Kvaliteetne pael on eestis valmistatud taaskasutatud puuvillasest materjalist. Paelad on 500 g suurustes rullides. Rulli hind 6 eurot.
Tule Amanda käsitööpoodi vaatama :)
Loe lisaks

Uudis! Kristel Kärdi imekaunis keraamika Amanda käsitööpoes

Meil on heameel teatada, et koostöö kokkulepe on sõlmitud ja alates tänasest saab Amanda käsitööpoest osta keraamik Kristel Kärdi imeilusaid tooteid. Paljude kaunite toodete seast sai müüki valitud tema kõige tuntum sari "Loodus loob. Kiilid". Sari on inspiratsiooni saanud loodusest enesest, mis täiendab Amanda käsitööpoe naturaalset valikut.
Kristel Kärdi nõud olid fotomodellideks uues septembrikuu Eesti Naise ajakirjas, kus Kristel tegi koostööd kokandusvõluri Lia Virkusega. Ajakirja fotod jäädvustas fotograaf Jaan Heinmaa. 
Võtame vastu ka tellimustöid!
Loe lisaks