Tere tulemast meie e-poodi!
Siia postitame kõige värskemad uudised ja fotod meie tegemistest :)


Kursi kihelkonna naise rahvarõivad

Meil on kiired ajad! Kursi kihelkonna naise rahvarõivad hakkavad tasapisi valmima, et tantsijad ikka õigeks ajaks peole jõuaksid :) Mõned fotod meie tegemistest.
Loe lisaks

XXVII laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“

Põnev aeg....Ka Amanda käsitööpoes käivad ettevalmistused suviseks tantsupeoks. Valmistame väliseestlaste tantsurühmale Kursi kihelkonna rahvarõivaid. Hetkel tikkijad tikivad hoolega särgi õlalappide ja varruka mansettide tikandeid.
Samas õpitakse trükkima tanulinte...Mõned fotod ka meie tegemistest.
Loe lisaks

Taimedega linase kanga värvimine

Taimedega värvitud villasest lõngast tooteid pakume oma klientidele juba poe avamisest alates.
Uue aasta alguses tuli mõte katsetada linase kanga värvimist erinevate taimedega. Kuna väljas on talv ja värskeid taimi ei ole kohe võtta, katsetasin kuivatatud kaseviha, hibiskuse tee ja punase peakapsaga. Kaseviha leotisega sain kena õrnkollase kanga.
Hibiskuse teega värvides lootsin saada ilusat roosat tooni kangast. Kahjuks juhtus nii, et potis oli kangas roosa, kuid rohke veega loputades muutus värv üha hallikamaks. Tulemuseks oli halli värvi kangas... Pettumus oli suur, kuid ma ei andnud alla :)
Järgmiseks proovisin kangast värvida punase peakapsaga. Tulemuseks sain ilusa helesinise linase kanga ja puuvillase pitsi.
Põnevusega ootan kevadet, et katsetada värskete taimedega kanga värvimist ja Eco printi.

Kaunist talve jätku soovides,
Age
Amanda käsitööpoe perenaine
Loe lisaks

Jõulusoovid

Suur tänu kõikidele päkapikkudele, kes oma lähedastele ostsid kingid meie poest! Soovime kõigile imelisi jõule ja edukat uut aastat!
Loe lisaks

Arhiiv